بازی وان ایکس بت

BF Games با سایت پیش بینی 1xBET همکاری میکند

استودیوی توسعه بازی پویا BeeFee مجموعه کامل خود را از بازی های زنده با 1XBet راه اندازی میکند.

 ادغام کامل، تمام بازی های BF را برای مشتری های 1XBet در دسترس قرار می دهد، از جمله Symbols Lucky Symbols، Bonnie & Clyde و 3D Slot Aztec Adventure جدید.

جین پولوشکینا (Jane Polushkina) مدیر حساب در 1xBet گفت: 'ما خوشحال می شویم که تکمیل ادغام با چنین ارائه دهنده بازی قدرتمند و سریع را به عنوان BF Games اعلام کنیم و افتخار می کنیم اعلام کنیم که بازی های با کیفیت بالا در وب سایت ما ظاهر می شوند.

'ما بسیار خوشحالیم که نمونه کارهای BF Games را به لیست در حال رشد ما از مشتریان ارائه کنیم و منتظر نتایج اولیۀ همکاری ما هستیم. ما بسیار خوشحال هستیم که با تیم BeeFee حرفه ای در هیئت مدیره به اهداف جدید دست پیدا کنیم. '

BeeFee اخيرا مجوز توسط سازمان ماليات مالت را تأمين کرده است، که عرضه کننده را قادر مي سازد تا بازي هاي خود را به اپراتورها در منطقه تحويل دهد. ارائه دهنده همچنين دارای مجوز در انگليس، لتونی و مونته نگرو است. 1xBet در پلت فرم BetB2B ساخته شده است BetB2B شرکای خود را با ارائه تکنولوژی مدرن در بازار و مجموعه ای کامل از شرط بندی های ورزشی و محتوای بازی به شرکای خود می دهد.

درباره BeeFee:

BeeFee استودیوی توسعه بازی های خلاقانه و پویا است که محتویات اسلات های نوآورانه و خدمات فناوری اطلاعات برای بازار آنلاین و مبتنی بر زمین را ایجاد می کند. با توجه به توسعه بازی های با کیفیت بالا و پلت فرم، BeeFee مجموعه گسترده ای از محصولات پیشرو در صنعت را به بخش ارائه می دهد. شرکت مستقر در لندن تاسیس شده است و همچنین یک اپراتور سازنده اسلات در چندین محدوده اروپایی است. بیشتر بدانید در: www.beefee.co.uk