دانلود یک ایکس بت

دانلود وان ایکس بت

دانلود 1xbet

وان ایکس بت یک سایت جهانی پیش بینی مسابقات ورزشی و بازی های آنلاین میباشد. این سایت خدمات متنوعی ارائه میدهد و از تمام زبان ها از جمله وان اکس بت فارسی هم پشتیبانی می کند. برای دسترسی راحت کاربران درگاه های متنوعی از جمله پرفکت مانی و وبمانی ارائه میدهد که کاربران ایرانی با دسترسی راحت برای پرداخت یا دپوسیت در سایت وان ایکس بت اقدام کنند.

برای دسترسی راحت کاربران، سایت وان ایکس بت، علاوه بر پشتیبانی از تمامی آپشن ها بصورت آنلاین و در صفحه اصلی سایت 1xbet، نرم افزار های مختلفی از جمله اندروید و ویندوز و لینوکس ساخته است.

برای دانلود اپلیکیشن وان ایکس بت فارسی، بعد از ثبت نام از طریق لینک زیر، طبق راهنمای زیر عمل کنید:

دانلود نرم افزار اندروید سایت 1xbet

برای دانلود اپلیکیشن وان ایکس بت برای اندروید، بعد از ثبت نام در سایت، مطابق عکس زیر از لینک موجود در کادر انتهای سایت، براحتی اقدام به دانلود وان ایکس بت برای اندروید کنید:

 دانلود وان ایکس بت برای اندروید

دانلود نرم افزار وان ایکس بت برای گوشی های اپل

برای دانلود وان ایکس بت برای ایفون، طبق عکس بالا با گوشی خود، به انتهای سایت رفته و روی لینک Mobile Application کلیک کنید. در صفحه باز شده روی نرم افزار اپل 1xbet کلیک کنید و اقدام به نصب اپ وان ایکس بت روی گوشی خود نمایید.

راهنمای استفاده از نرم افزار وان ایکس بت در پستی جداگانه توضیح داده خواهد شد

دانلود وان ایکس بت برای کامپیوتر و لپتاپ (ویندوز و لینوکس)

بعد از ثبت نام در سایت یک ایکس بت، هنگامی که سایت را با لپ تاپ یا کامپیوتر باز کرده اید، از منوی بالا و سمت چپ میتوانید اقدام به دانلود وان ایکس بت نمایید.

طبق عکس زیر:

دانلود وان ایکس بت فارسی برای ویندوز

در این صفحه علاوه بر دانلود وان ایکس بت برای کامپیوتر، میتوانید یک ایکس بت را برای مرورگر و لینوکس نیز دانلود و نصب نمایید.